Jesteś tutaj: Start / COVID-19 / Szczepienia

Szczepienia

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
28 stycznia 2021

Informujemy, w związku z Narodowym Programem Szczepień w Urzędzie Miasta i Gminy Koniecpol uruchomiona została specjalna infolinia dotycząca realizacji transportu pacjentów do punktów szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2. Bezpłatny przewóz przysługuje mieszkańcom Gminy Koniecpol posiadającym orzeczenie o stopniu niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I  grupę z w/w schorzeniami oraz osobom mającym trudności z samodzielnym dotarciem do punktu szczepienia.

Pacjenci mogą zgłosić potrzebę świadczenia transportu  w punkcie szczepień (podczas rejestracji), lub bezpośrednio u Koordynatora gminnego ds. transportu Pani Edyty Wierzbińskiej Kierownika MGOPS w Koniecpolu pod numerami telefonów  /34/ 355-13-87 oraz 664-392-220, od poniedziałku do czwartku w godz. 8.00 – 15.00, w piątki w godz. 8.00-14.00.

Usługę dowozu do punktu szczepienia oraz odwozu do miejsca zamieszkania świadczą trzy jednostki ochotniczych straży pożarnych, tj. OSP Koniecpol II, OSP Stary Koniecpol  i OSP Łysiny.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Informacja

    Informacja