Uroczyste otwarcie nowego banku w Koniecpolu   ::   17.06.2011r.
15 czerwca 2011 r. odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby Oddziału Banku Gospodarki Żywnościowej w Koniecpolu. Wprawdzie siedziba banku była czynna dla klientów już od kwietnia br. to oficjalne jej otwarcie przypadło na czerwcowy dzień. Oddział Banku, znajdujący się w Rynku, to funkcjonalny obiekt odpowiadając nowoczesnym standardom bankowości i tym samym umożliwia komfortową obsługę oraz indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań klientów.

W uroczystości otwarcia nowej siedziby Oddziału BGŻ uczestniczyło wielu zaproszonych gości m.in. Dyrektor Oddziału Operacyjnego w Częstochowie Michał Kotas, Dyrektor Centrum Regionu w Katowicach Marek Kubajak, Dyrektor Centrum BGŻ Tomasz Niedźwiedzki, Burmistrz Koniecpola Józef Kałuża, Zastępca Burmistrza Janusz Stypka, Sekretarz Gminy Jerzy Maszewski, Członek Zarządu Starostwa Powiatowego Henryk Kasiura, dyrektorzy instytucji, przedsiębiorcy.

Gości powitał Dyrektor Oddziału BGŻ w Koniecpolu Jacek Kowalczyk. Na spotkaniu dokonano uroczystego przecięcia wstęgi, a budynek poświęcił ks. wikariusz Jacek Kowal z parafii Św. Trójcy.

Podczas uroczystości otwarcia placówki podkreślono, że to pierwsza placówka bankowa BGŻ w naszej części regionu i wyrażono przekonanie, że nowo otwarty punkt dobrze przysłuży się nie tylko mieszkańcom Koniecpola, ale także okolicznym miejscowościom.
-Cieszymy się, że naszą kolejną placówkę otwieramy właśnie w Koniecpolu - podkreśla dyrekcja banku. - Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z przychylnym przyjęciem mieszkańców gminy, zarówno osób fizycznych, jak i firm, instytucji oraz rolników. Koniecpol ma wielkie możliwości i mamy nadzieję przyczynić się do jego rozwoju. Goście życzyli wielu sukcesów i pomyślności w rozwoju siedziby banku BGŻ. Zespół Banku w Koniecpolu tworzy zgrany zespół na czele z Dyrektorem Jackiem Kowalczykiem. Miła obsługa klienta i korzystne oferty bankowe to jeden z najważniejszych celów nowej placówki.

Na zakończenie uroczystości wszystkich zaproszonych gości zaproszono do przygotowanego na tą okazję poczęstunku. Były także upominki oraz efektowny pokaz barmański, dynamiczne show barmana - Krzysztofa Drabika, mistrza polskiego i światowego. Placówka Banku w Koniecpolu zlokalizowana jest w samym centrum miasta - Rynek 21.
Czynna od poniedziałku do czwartku w godz. 8.00-15.30, w piątek od godz. 9.00 do 16.30
tel.: (34) 318 71 64 fax: (34) 314 04 25
www: www.bgz.pl
e-mail: o.koniecpol@bgz.pl
Serdecznie zapraszamy.

Iwona Zatońska      

      

      

      


Serwis informacyjny miasta i gminy Koniecpol © 2002 Urząd Miasta i Gminy Koniecpol
Data uruchomienia serwisu: 1 lipiec 2004r.
Design: Artur Wieczorek