Iformacje sportowe - KS Dragon   ::   22.02.2011r.
W dniu 19 lutego w Świętochłowicach odbył się 1 turniej eliminacyjny do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży,Juniorów Młodszych oraz do Mistrzostw Polski Juniorów w Taekwon-do itf.Dodatkową atrakcją zawodów były Otwarte Mistrzostwa Śląska Kadetów i Młodzików.
W zawodach wzięło udział około 250 zawodników.Klub Sportowy Dragon Janów reprezentowało 45 zawodników .Wywalczyli oni łącznie 43 medale ,w tym :14 złotych,12 srebrnych i 17 brązowych.KS Dragon zajął 1 miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów.
Złote medale wywalczyli:Szczepanek Karina,Krzemiński Łukasz,Wąchała Krzysztof, Bejm Patryk,Wożniak Grzegorz,Stefanik Łukasz,Ptak Iga(mieszkanka Koniecpola),Walens Dariusz,Lech Marlena(w układach formalnych oraz walkach do 55 kg.).
Po dwa razy na podium stali również Paula Piotrowska(mieszkanka Koniecpola) (najlepsza zawodniczka w technikach specjalnych oraz walkach do 60 kg.) i Kamil Badura ( najlepszy zawodnik w układach meżczyzn oraz walkach do 58 kg.)
Zarówno Paula jak i Kamil otrzymali powołanie do Kadry Narodowej i będa reprezentować nasz Kraj na Mistrzostwach Świata w Nowej Zelandii.
Kolejne turnieje do których przygotowują się podopieczni trenera Jacka Wąchały to Presov Open na Słowacji 25-27 marca oraz do 2 Eliminacji do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych ,które bedą rozgrywane 2 kwietnia w Olsztynie koło Czestochowy.