|
Wicepremier Andrzej Lepper odwiedził Koniecpol :: 18.08.2006r.
11 sierpnia około południa do Koniecpola przyjechał wicepremier i minister rolnictwa Andrzej Lepper. Towarzyszyli mu: poseł Andrzej Grzesik, Prezes Krajowego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych Władysław Serafin, wicewojewoda śląski Artur Warzocha, starosta częstochowski Mieczysław Chudzik oraz wicestarosta Krzysztof Kubat. Gości powitał Burmistrz Józef Kałuża oraz delegacja partii Samoobrona, jak również mieszkańcy-rolnicy z terenu naszej gminy. Podczas tej krótkiej wizyty goście obejrzeli budowę nowej szkoły ponadgimnazjalnej oraz zwiedzili gospodarstwo p. Chrzuszcza w Łabędziu. Z kolejną wizytą do Koniecpola wicepremier A. Lepper przyjedzie 2 września br. na Festyn Przedwyborczy, który odbędzie się w Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji.
Porządek imprezy:
15:00 - Rozpoczęcie spotkania - powitanie zaproszonych Gości.
15:20 - Wystąpienie Pana Premiera Andrzeja Leppera.
15:50 - Pytania, odpowiedzi, dyskusja.
18:30 - 21:50 - Festyn Ludowy.
Na spotkani zapraszają Burmistrz Miasta i Gminy Koniecpol - Pan Józef Kałuża oraz Przewodniczący Samoobrony RP w Koniecpolu - Pan Witold Orzeł.
|