Mieszkaniec Koniecpola trzeci w Polsce

• Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
24 listopada 2016

W dniach 18-19 listopada 2016 w Ciechanowie odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorow Starszych, oraz Międzynarodowy Turniej Taekwon-do Mazovia Cup. W zawodach wzięło udział 273 uczestników z 43 klubów: z Rosji, Szwecji, Białorusi i Polski. Rywalizacja toczyła się na pięciu matach z podziałem na stopnie i wiek startujących. Podopieczni Jacka Wąchały z Klubu Sportowego Dragon  zdobyli aż 24 medale : 6 złotych, 3 srebrne i 15 brazowych. Na ww zawodach mieszkaniecy naszej gminy cztery razy stawali na trzecim miejscu podium. Krzemiński Łukasz wywalczył brąz w układach stopni mistrzowskich,  rownież brąz  ale w walkach  w wadze do 70 kg. zdobył Wąsek Mariusz. Miło nam poinformować że Ujma Mariusz został podwójnym brązowym medalistą Mistrzostw. Brązowe krażki wywalczył w układach, oraz w walkach do 85 kg.