Jesteś tutaj: Start / o Urzędzie / Sołectwa

Sołectwa

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Aleksandrów-Michałów
powierzchnia: 697,08 ha
sołtys: Beata Lubczyńska

Rada Sołecka:
Leszek Ślęzak
Michał Klimas
Zenon Matyśkiewicz

ulice:
brak


Dąbrowa
powierzchnia: 190,63 ha
sołtys: Krystyna Pośpiech

Rada Sołecka:
Dariusz Pośpiech
Mirosław Stefański
Jarosław Sroka

ulice:
brak


Kuźnica Grodziska
powierzchnia: 762,31 ha
sołtys: Ewa Gutka

Rada Sołecka:
Danuta Bukowska
Marcin Celebański
Mateusz Kania
Lidia Kurpios

ulice:
Centralna
Leśna
Łąkowa
Polna
Zielona


Kuźnica Wąsowska
powierzchnia: 369,96 ha
sołtys: Małgorzata Starczewska

Rada Sołecka:
Dariusz Makówka
Mieczysław Samek
Henryk Wilk

ulice:
Krótka
Rzeczna
Tatarakowa
Wspólna


Luborcza
powierzchnia: 570,33 ha
sołtys: Krzysztof Rutkowski

Rada Sołecka:
Emilia Pacia
Agnieszka Bukowska
Paweł Rak

ulice:
Kalenice
Koniecpolska
Leśna
Łąkowa


Łabędź
powierzchnia: 178,88 ha
sołtys: Ryszard Chrzuszcz

Rada Sołecka:
Marzena Nowak
Ryszard Szmajdziński
Dorota Grządziel

ulice:
Grzybowa
Wspólna


Łysaków
powierzchnia: 165,36 ha
sołtys: Janusz Pośpiech

Rada Sołecka:
Robert Przybyła
Edward Szwed
Wiesław Pośpiech

ulice:
brak


Łysiny
powierzchnia: 567,83 ha
sołtys: Marek Kalinowski

Rada Sołecka:
Małgorzata Stypka
Urszula Cholewińska
Jacek Rutkowski

ulice:
Borowiecka
Parafialna
Polna
Prosta
Spółdzielcza
Szkolna
Zielona


Oblasy
powierzchnia: 315,55 ha
sołtys: Marzena Ożarowska

Rada Sołecka:
Jolanta Tomala
Tadeusz Klimas

ulice:
brak


Okołowice
powierzchnia: 964,34 ha
sołtys: Celina Zaremba

Rada Sołecka:
Elżbieta Szymala
Bożena Jęczmyk
Stanisław Musiał
Stanisław Nowak

ulice:
Barycz
Łanowa
Niwa
3 Maja
Okrężna
Rybna
Rzeczna
Stanisławska
Śluzowa
Wiejska


Piaski-Pękowiec
powierzchnia: 265,72 ha
sołtys: Artur Cegieła

Rada Sołecka:
Agata Chrut
Patrycja Cegieła
Marian Wizemberg

ulice:
brak


Radoszewnica
powierzchnia: 659,98 ha
sołtys: Krystyna Dąbrowska

Rada Sołecka:
Kazimierz Słuszniak
Wojciech Smolarski
Tadeusz Lis

ulice:
Borkowa
Borycka
Działkowa
Koniecpolska
Klonowa
Krótka
Kryzwa
Mostowa
Polna
Wiejska


Rudniki
powierzchnia: 242,49 ha
sołtys: Marta Witczyńska

Rada Sołecka:
Justyna Gieroń
Jan Koza
Jolanta Pośpiech

ulice:
brak


Rudniki Kolonia
powierzchnia: 174,60 ha
sołtys: Lech Gieroń

Rada Sołecka:
Kazimierz Grudniewski
Przemysław Kałuziak
Maria Suliga

ulice:
brak


Stanisławice
powierzchnia: 294,86 ha
sołtys: Roman Zygoń

Rada Sołecka:
Roman Pietrzyk
Lidia Rutkowska
Adrian Bojarski

ulice:
Partyzantów
Północna
Stawowa
Zielona


Stary Koniecpol
powierzchnia: 939,66 ha
sołtys: Alina Wawszczak

Rada Sołecka:
Józef Gradowicz
Krzysztof Lech
Zenon Drążkiewicz
Mariusz Mariański

ulice:
Błonie
Częstochowska
Ludwinów
Ogrodowa
Orzechowa


Teodorów
powierzchnia: 198,83 ha
sołtys: Robert Koba

Rada Sołecka:
Ewa Koba
Urszula Zalas
Henryk Gwiazda
Lech Kabała

ulice:
brak


Teresów
powierzchnia:
sołtys: Edward Pikos

Rada Sołecka:
Rafał Machera
Zbigniew Jamrozik
Stanisław Płatek

ulice:
brak


Wąsosz
powierzchnia: 435,57 ha
sołtys: Agnieszka Bożek

Rada Sołecka:
Adrian Dzienniak
Wiesław Robak
Dawid Kaczyński

ulice:
Aleksandrów
Koniawy
Nadrzeczna
Szkolna


Wólka
powierzchnia: 222,09 ha
sołtys: Andrzej Kozak

Rada Sołecka:
Wiesław Lis
Henryk Gieroń
Krzysztof Gieroń
Lucjan Gąsior

ulice:
Młynarska
Sosnowa


Zagacie
powierzchnia: 252,51 ha
sołtys: Joanna Nowak

Rada Sołecka:
Robert Mruk
Anna Nowak
Anna Zawadowicz
Tadeusz Zyźniak

ulice:
brak


Załęże
powierzchnia: 362,03 ha
sołtys: Aneta Kania

Rada Sołecka:
Alicja Margas
Sebastian Chyliński
Waldemar Machera
Marian Skiba

ulice:
brak


Zaróg
powierzchnia: 480,71 ha
sołtys: Beata Caban

Rada Sołecka:
Marian Podlejski
Teresa Szokalska
Lucjan Szydłowski

ulice:
brak